Jestli jste došli až sem, tak mě to moc těší. V roce 2014 jsem si pořídil svoji první zrcadlovku a od té doby si život bez fotografování neumím představit. V současné době se dá říci, že kromě práce a mé báječné rodiny, mi fotografování a vše s tím spojené, zabírá většinu volného čas. Jsem fotograf tělem i duší a tak se nebráním téměř žádnému žánru a zatím bych se nerad na nějaký konkrétní upoutal.

Moc rád fotím portréty a svatby. Člověk pozná mnoho zajímavých lidí. A i přes velkou náročnost těchto žánrů, se dá často užít i spoustu zábavy.

Reportážní foto. Snažím se být tam, kde se něco děje. Je jedno zda se jedná o výstavu, oslavu narozenin či společenskou akci.

Na motorsportu mám rád pěkná auta a všudypřítomný adrenalin. Specializuji se zejména na rally. Za sezonu vždy navštívím několik tuzemských i zahraničních podniků.

Zvířata, která jsou svojí přirozeností tím nejlepším modelem. A kdo by neměl rád krajinu, které sluší hlavně východy a západy slunce.

Samostatnou kapitolou mé tvorby je Praha. Praha je mé rodné město a mám ji moc rád. Má tisíce podob, barev, nádherných dominant i zákoutí. Rád se toulám večerní i noční Prahou. Občas ji navštěvuji i s přáteli fotografy. Takovéto akce bývají velice inspirativní a zábavné. Vždyť to focení není jen o fotkách, ale hlavně o lidech a životě kolem nás.

Jestli se Vám mé fotky líbí a máte pocit, že jsem pro Vás ten pravý, tak mě neváhejte kontaktovat. Věřím, že společně dokážeme Vaše představy zrealizovat.

Přeji pohodový den
Jan Sekuj

Jan Sekuj

Jan Sekuj

Fotograf

info@jansekuj.cz